ARTDESIGN biuro projektowania architektury wnętrz prowadzone jest przez Jacka Niezgodę w Krakowie. Zespół projektowy to pięciu doświadczonych projektantów, dyplomowanych architektów wnętrz oraz współpracujący specjaliści branżowi. Kreatywna i rzetelna praca projektowa w połączeniu z 15-letnim doświadczeniem zapewnia wykonanie intrygującego, oryginalnego i niezwykle eleganckiego projektu architektury wnętrz, zgodnie z indywidualnymi oczekiwaniami estetycznymi i funkcjonalnymi inwestora. Każda przestrzeń jest dla nas wyzwaniem i inspiracją, co sprawia, że nasze projekty wnętrz bogate są w nowatorskie rozwiązania, zaskakujące połączenia materiałów i autorskie koncepcje estetyczne. Realizacje projektów odznaczają się wysoką jakością, ponadczasowością i dbałością o każdy detal. Zapewniamy profesjonalne doradztwo i nadzór autorski jako gwarancję sprawnej i solidnej realizacji. Polecamy także sprawdzonych wykonawców, aby przygotowane projekty architektury wnętrz  zostały zrealizowane w najmniejszym szczególe zgodnie z założeniami projektowymi ARTDESIGN, a także inwestorzy współpracujący z ARTDESIGN otrzymują atrakcyjne warunki sprzedaży (upusty) w salonach z materiałami wyposażenia wnętrz.

Proponujemy kompleksową usługę projektową na najwyższym poziomie. Wiedza zespołu projektantów wnętrz i prawie piętnastoletnie doświadczenie sprawiają, że jesteśmy w stanie sprostać najwybredniejszym oczekiwaniom i wykonać dopracowany, oryginalny i niepowtarzalny projekt wnętrz w każdym stylu: nowoczesnym, minimalistycznym, klasycznym, glamour i wielu innych, zgodnie z oczekiwaniami Klienta. Przestrzeń jest dla nas plastycznym tworzywem, z którego poprzez wysublimowany i dopracowany szczegół możemy stworzyć idealne wnętrze prywatne lub publiczne. Nasz profesjonalizm potwierdzony jest licznymi referencjami i wieloma publikacjami zrealizowanych wnętrz w opiniotwórczych magazynach branżowych.

Projekt przygotowujemy na podstawie rzutów architektonicznych i/lub własnej inwentaryzacji, co pozwala uniknąć błędów wymiarowych. Współpracę z klientem można podzielić na dwa etapy. Pierwszy to inwentaryzacja, omówienie założeń projektowych, inspiracji i przygotowanie koncepcji wstępnych, które ilustrują nasze spojrzenie na Państwa wnętrze. Koncepcja jest przygotowana w postaci rzutów, trójwymiarowych widoków, wizualizacji – zawiera układy mebli, koncepcje układu podłogi, sufitów i oświetlenia.
Po akceptacji koncepcji, nad którą pracujemy do pełnej Państwa satysfakcji estetycznej i funkcjonalnej przechodzimy do drugiego etapu- projektu wykonawczego architektury wnętrz. Przygotowany projekt wnętrz zawiera wszystkie elementy kształtujące architekturę wnętrza od układu ścian i instalacji poprzez projekty łazienek i mebli do doboru kolorystyki, karniszy i zasłon. Na życzenie uczestniczymy w realizacji w postaci nadzoru autorskiego.

Zapraszamy do biura przy ul. Wyrwy-Furgalskiego 1 w Krakowie, gdzie możemy szerzej porozmawiać o założeniach projektowych. Zapraszamy do zapoznania się z realizacjami, wizualizacjami, referencjami oraz artykułami, które prezentujemy na www.artdesign.pl, na naszym blogu www.projekty-wnetrza.com, są one również publikowane w prestiżowych tytułach prasowych.