ARTDESIGN architektura wnętrz to biuro projektowe założone przez Jacka Niezgodę w Krakowie. Projektowaniem wnętrz zajmujemy się już 15 lat – zrealizowaliśmy kilkaset autorskich aranżacji wnętrz, zdobywając wiedzę opierającą się na własnych obserwacjach oraz doświadczeniach naszych klientów. A czy jest coś lepszego niż doświadczenie wynikające z praktyki?

Realizujemy doskonałe projekty nowoczesnych domów, designerskich mieszkań, eleganckich apartamentów i luksusowych rezydencji z basenem i domowym spa. W naszym portfolio znajdują się też nieszablonowe projekty wnętrz medycznych (klinik i gabinetów), profesjonalne aranżacje salonów sprzedaży, sklepów i biur oraz wyrafinowane projekty hoteli, restauracji, kawiarni i spa.

Na czym polega wyjątkowość naszego biura? Projekty wnętrz ARTDESIGN wyróżniają się nieprzeciętnymi walorami estetycznymi. Tworzymy eleganckie, doskonałe kompozycyjnie, harmonijne i komfortowe wnętrza, w których przebywanie jest przyjemnością. Projektując wnętrza nowoczesne, czerpiemy z bogatej historii architektury i wzornictwa oraz sięgamy po wzory stworzone przez klasyków designu. Nieobce są nam wnętrza klasyczne, minimalistyczne, industrialne, loftowe, w stylu glamour czy vintage. Cały czas obserwujemy najnowsze trendy w architekturze wnętrz i szukamy inspiracji w światowym designie. Wyjątkowe idee, najlepsze wzornictwo i oryginalne produkty wykorzystujemy w naszych aranżacjach tak, by stworzyć nową jakość przestrzeni. Łączymy formy i style, by stworzyć wyrafinowane, ponadczasowe, luksusowe aranżacje wnętrz, które zaspokoją potrzeby najbardziej wymagających klientów.

Kreowane przez nas projekty wnętrz są unikalne, gdyż powstają z myślą o przyszłych mieszkańcach. Poznanie i zrozumienie ich oczekiwań, stylu życia i zainteresowań to punkt wyjścia i podstawa udanej aranżacji. Znakomite formy i niepowtarzalny design łączymy z funkcjonalnością – myślimy o wygodzie i komforcie użytkowania, dlatego proponujemy najwyższej jakości materiały oraz innowacyjne rozwiązania techniczne. Naszym najważniejszym celem jest stworzenie wysublimowanych wnętrz, które zaspokoją potrzeby estetyczne naszych klientów. Cieszymy się, gdy udaje nam się spełnić ich marzenia o komfortowym i eleganckim domu, w którym będą mogli spędzać czas z rodziną i przyjaciółmi.

Dlaczego warto wybrać nasze biuro projektowe?
Ponieważ gwarantujemy oryginalny projekt, ponadczasowy design i wyszukane koncepcje wnętrz. Naszym atutem jest też to, że projektujemy wnętrza kompleksowo – myślimy o wszystkich elementach i najmniejszych detalach. Kreując doskonałe wizualnie wnętrza, dbamy również o techniczne aspekty projektu. Tworzymy profesjonalne fotorealistyczne wizualizacje, przygotowujemy komplet rysunków niezbędnych do realizacji projektu i opracowujemy zestawienia materiałów.


Zapewniamy pełne zaangażowanie w pracę nad projektem oraz wsparcie i pomoc podczas jego realizacji. Jesteśmy do Państwa dyspozycji każdego dnia od 9.00 do 16.30 pod trzema numerami telefonów, a także zachęcamy do kontaktowania się z nami drogą mailową. Naszym klientom oferujemy innowacyjne rozwiązanie – internetową Strefę Inwestora, gdzie udostępniamy rysunki wykonawcze, wizualizacje, opisy projektów i całą korespondencję z architektami. Zachęcamy też do odwiedzenia naszego biura, gdzie porozmawiamy z Państwem o projektowaniu wnętrz oraz oprowadzimy po showroomie, w którym prezentujemy materiały wykorzystywane w naszych aranżacjach.

Szczegółowe informacje o tym, jak wygląda współpraca z biurem ARTDESIGN, znajdą Państwo w zakładce OFERTA&WSPÓŁPRACA. Zachęcamy też do zapoznania się z REFERENCJAMI, które wystawili nam nasi klienci. Przede wszystkim jednak zapraszamy do regularnego odwiedzania naszej strony, gdzie na bieżąco dodajemy najlepsze projekty wnętrz.

Jacek Niezgoda, ARTDESIGN