15-10-2018

SOTTO VOCE | Wnętrza domu


Nowoczesność i wyrafinowana elegancja – zapraszamy do galerii projektu wnętrz domu!

Założeniem projektowym było stworzenie prestiżowej, efektownej przestrzeni. Nowoczesne formy zostały ubrane w klasyczne wzornictwo i ocieplone miękkimi tkaninami. Dopracowane detale dodają wnętrzu blasku.

Mocne kompozycje dynamizują wnętrze i podkreślają nowoczesną architekturę budynku. Zaraz po wejściu do domu wzrok przykuwa dekoracyjna ściana w holu, sięgająca do sufitu drugiego poziomu. Lekkości dodają schody wspornikowe, których dwa pierwsze stopnie tworzą lewitujące platformy.

W kuchni przemyślany i ergonomiczny projekt zabudowy meblowej zapewnia wygodę, a eleganckie materiały nadają wnętrzu niepowtarzalny charakter. Przestrzeń salonu została funkcjonalnie podzielona na dwie strefy – część z tv i część kominkową. Wisząca zabudowa z biokominkiem oddziela salon od jadalni.

W projekcie łazienki na parterze elegancji dodaje wnętrzu obraz autorstwa Maggie Piu.

Nowoczesność i wyrafinowana elegancja – zapraszamy do galerii drugiej części projektu wnętrz domu, w skład której wchodzą aranżacja sypialni, łazienek i gabinetu.

We wnętrzu sypialni miękkie materiały i tapicerowania zestawiliśmy z eleganckimi dodatkami – lampami i wykończeniami w złotym kolorze oraz oryginalną grafiką. Dzięki temu wnętrze zyskało pozytywny klimat z nutą elegancji i luksusowego designu.

Podobny charakter ma łazienka przy sypialni z efektowną złotą płytką 3d. Głównym elementem tego wnętrza jest oryginalna zabudowa wanny, składająca się z kilku platform poprzesuwanych względem siebie.

Więcej wizualizacji projektu wnętrz:
www.artdesign.pl/pl/projekt?id=503
www.artdesign.pl/pl/projekt?id=504