23-11-2018

FORGET-ME-NOT | Wnętrza rezydencji


Projekt wnętrz rezydencji położonej w sercu lasu to kolejne niezwykłe wyzwanie, którego mieliśmy przyjemność się podjąć.

Wnętrza zaprojektowaliśmy dla wymagającego inwestora, któremu zależało na połączeniu nowoczesności, elegancji i najlepszego designu. Założeniem było stworzenie nieprzeciętnej i efektownej ale zarazem harmonijnej i wyważonej przestrzeni, która nie będzie ingerować w otoczenie domu.

Klasyczna elegancja spotyka się tutaj z nowoczesnymi kompozycjami, formami i materiałami. Duża przestrzeń stwarza możliwość efektownej gry dużymi płaszczyznami i kontrastami. Wysokiej jakości ponadczasowe materiały podkreślają prestiżowy charakter wnętrz.

Staraliśmy się, aby główna przestrzeń dzienna domu wraz ze strefą komunikacji i kuchnią były bardzo eleganckie i reprezentacyjne. Pod względem funkcjonalnym wnętrza zaprojektowaliśmy w taki sposób, aby mogły pomieścić wielu gości. W strefie jadalnianej znajduje się duży stół, fortepian i kominek, przy którym można miło spędzać czas z rodziną i przyjaciółmi. Eleganckie ławeczki przy oknie pozwolą cieszyć się pięknym widokiem na las.

W drugiej części projektu prezentujemy wnętrza należące do prywatnej części domu: przestronną sypialnię z garderobą i łazienką. Duża przestrzeń została zaaranżowana w nowoczesny sposób. Dekoracyjne panele tapicerowane dodają wnętrzom ciepła, a detale w kolorze złota czy sztukateria na suficie – blasku i szyku.

Więcej wizualizacji wnętrz rezydencji:
www.artdesign.pl/pl/projekt?id=510
www.artdesign.pl/pl/projekt?id=511
www.artdesign.pl/pl/projekt?id=512