16-09-2020

TAILOR-MADE HOME | Wnętrza domu


Zapraszamy do wnętrz luksusowego domu! Tym razem zaprojektowaliśmy strefę dzienną – salon z jadalnią i kuchnią oraz część komunikacyjną – wiatrołap, hol i przestrzeń na antresoli.


Wnętrza, chociaż w dość ciemnych kolorach, pełne są jasnych refleksów. Powierzchnie w połysku, duże lustra i dekoracyjne detale odbijają światło i dodają lekkości. Głęboka czerń w połączeniu z akcentami złota i srebra kojarzy się z wyrafinowaną elegancją.  

W projektowaniu architektury wnętrz najważniejsze jest stworzenie funkcjonalnego wnętrza, w którym każdy element ma swoje miejsce i harmonijnie wpisuje się w przestrzeń. Tak jak nowoczesna forma czarnych schodów dywanowych czy ściana z TV i biokominkiem, oddzielająca salon od jadalni.

Ze względu na otwarty charakter wnętrza kuchnia musiała być równie efektowna jak salon i jadalnia. Zabudowa meblowa i wyspa wyróżniają się pięknym wykończeniem i wyszukanymi detalami.

W części komunikacyjnej fornir ociepla przestrzeń i doskonale współgra z czernią i złotymi akcentami. Charakterystycznym elementem wnętrza jest szklana ściana nad salonem, zamykająca sypialnię na antresoli. Szkło grafitowe z dekoracyjnymi ażurami tworzy ciekawy efekt wizualny i jednocześnie zapewnia intymność w sypialni.Wszystkie wizualizacje wnętrza domu:
www.artdesign.pl/pl/projekt?id=591
www.artdesign.pl/pl/projekt?id=592
www.artdesign.pl/pl/projekt?id=593