EVENEMEN | Boutique
sklepy / Rzeszów 2018
+ rozwiń info o projekcie
- zwiń info o projekcie
Projekt wnętrza butiku marki Evenemen w Rzeszowie.

Stylowa marka odzieżowa wymaga eleganckiej i wyjątkowej oprawy – w tym wypadku przestrzeni ekspozycyjnej i sprzedażowej sklepu. Inwestorowi zależało na zaprojektowaniu prestiżowego wnętrza z charakterem.

W aranżacji wnętrza przeplatają się wytworne grafity, czernie i szarości, uzupełnione ciepłym w odbiorze drewnem. Całość wnętrza jest bardzo różnorodna, bogata w faktury. Eleganckie powierzchnie przyciągające wzrok wysokim połyskiem, szkło oraz lustra odbijają światło, dzięki czemu wnętrze – chociaż ciemne w kolorystyce – pełne jest świetlnych refleksów. Na sufitach w całej przestrzeni sklepu oprócz standardowych reflektorów ekspozycyjnych zaprojektowaliśmy lampy w postaci dużych, okrągłych cylindrów w rożnych wielkościach, które nadają wnętrzu nieprzeciętny, wyrazisty charakter.

Jak w każdym projekcie sklepu bardzo ważne było dla nas optymalne wykorzystanie przestrzeni – atrakcyjne wyeksponowanie możliwie dużej ilości garniturów, koszul, butów i dodatków w taki sposób, aby nie przytłoczyć klienta i zachować wygodną komunikację. Za strefą sklepu zaplanowaliśmy elegancką i komfortową przymierzalnię z tapicerowanymi siedziskami.
EVENEMEN | Boutique
2012,