publikacje & referencje / referencje

LUISA SPAGNOLI | Boutique


Pełni uznania dla znakomitych aranżacji wnętrz stworzonych przez architektów z ARTDESIGN, polecamy to biuro projektowe przyszłym inwestorom. O wysokiej jakości projektów oraz współpracy z ARTDESIGN mieliśmy okazję przekonać się już po raz kolejny, podczas przygotowywania aranżacji wnętrza butiku Luisa Spagnoli.

Architekci z biura ARTDESIGN mają duże doświadczenie w projektowaniu ekskluzywnych wnętrz, co pokazali również przygotowując projekt naszego salonu sprzedaży. Zaproponowali oryginalne rozwiązania najwyższej jakości, podkreślające luksusowy charakter marki Luisa Spagnoli, i jednocześnie zadbali o to, by stworzyć wnętrze z charakterem. Wyraziste zestawienia kolorystyczne, odważny design i niesztampowe podejście do projektowania złożyły się na znakomity efekt końcowy. Zaprojektowane wnętrza są – podobnie jak markowa odzież, którą można znaleźć w naszym sklepie – niepowtarzalne i intrygujące, dzięki czemu odpowiadają oczekiwaniom najbardziej wymagających klientek.

Koncepcja wnętrza butiku od początku była doskonale przemyślana i dopasowana do zastanej architektury lokalu. Projektanci uważnie słuchali naszych uwag, byli dobrze przygotowani merytorycznie, mieli niezbędną wiedzę techniczną i znali najnowsze trendy w projektowaniu wnętrz salonów sprzedaży. Przygotowali dokładne rysunki i opisy techniczne, dzięki którym realizacja projektu przebiegła bez zakłóceń.

Zaletą współpracy z biurem projektowym ARTDESIGN jest to, że korzysta się w nim z nowoczesnych narzędzi do projektowania oraz do komunikacji na linii projektant-inwestor. Tworzone przez architektów fotorealistyczne wizualizacje wnętrz bardzo wiernie pokazują, jak będzie wyglądało projektowane wnętrze po realizacji. Natomiast wykorzystywane w biurze ARTDESIGN narzędzie do komunikacji – interaktywna platforma projektu – usprawnia wymianę materiałów i zapewnia komfortową współpracę na etapie projektowym oraz wykonawczym.

Udana współpraca z architektami przy kolejnej już inwestycji umocniła nas w przekonaniu, że biuro projektowe ARTDESIGN gwarantuje stworzenie doskonałego projektu wnętrza i w pełni zasługuje na rekomendację.


Joanna Falkowska-Misiak