publikacje & referencje / referencje

CATWALK | Boutique


W pełni przekonani o znakomitej jakości designu wnętrz projektowanych przez architektów z biura  ARTDESIGN architektura wnętrz, pragniemy polecić wspomniane biuro jako eksperta w projektowaniu przestrzeni usługowych.

Zleciliśmy w biurze ARTDESIGN wykonanie projektu wnętrza nowego salonu sprzedaży CATWALK, znajdującego się w Zakopanem przy ulicy Krupówki. Luksusowa lokalizacja salonu oraz jego wielkość – sklep zajmuje 3 kondygnacje – stanowiła duże wyzwanie dla projektantów. Poprosiliśmy o przygotowanie unikalnego projektu wnętrz, inspirowanego najlepszymi markami odzieży.

Architekci z biura ARTDESIGN znakomicie wywiązali się z tego zadania – stworzyli aranżację na światowym poziomie, nowoczesną i luksusową. Umiejętnie dobrali najwyższej jakości materiały, zaprojektowali meble i wszystkie elementy wyposażenia salonu. Zaplanowali oświetlenie podkreślające walory wnętrza i zapewniające doskonałą prezentację ekskluzywnych produktów naszych marek. Przewidzieli też w przestrzeni salonu istnienie stref VIP, zapewniających klientkom i osobom towarzyszącym najlepsze warunki obsługi, tak by zakupy były czystą przyjemnością.

Współpraca z ARTDESIGN układała się bardzo pozytywnie. Projektanci rozumieli nasze oczekiwania i proponowali atrakcyjne, nowatorskie rozwiązania projektowe. Pokazali, że potrafią łączyć wiedzę praktyczną, opartą na wieloletnim doświadczeniu w projektowaniu, z kreatywnym, nieszablonowym myśleniem o przestrzeni architektonicznej. Przygotowali profesjonalną dokumentację projektową, zawierającą rysunki, opisy i zestawienia materiałów, oraz służyli pomocą na wszystkich etapach prac projektowych.

Dlatego gorąco polecamy biuro projektowe ARTDESIGN wszystkim firmom, którym zależy na oryginalnym, atrakcyjnym wizualnie i profesjonalnie przygotowanym projekcie wnętrz.

Katarzyna Doktór