publikacje & referencje / referencje

NIEBIESKIE MIGDAŁY | CAFE BISTRO


Polecamy biuro projektowe ARTDESIGN, które jest autorem aranżacji cafe bistro Niebieskie Migdały. Architekci zaprojektowali piękne i niepowtarzalne wnętrza z klimatem, tworząc wyjątkowe miejsce na mapie krakowskich kawiarni.

Wnętrze Niebieskich Migdałów oczarowało naszych klientów, czego najlepszym dowodem są ich opinie. Nasi goście docenili oryginalny design wnętrza:

Miejsce na wstępie zrobiło na mnie świetne wrażenie. Lokal jest piękny, wnętrze przytulne, dopracowane w każdym detalu.” (*)

Znalazłam Was przez przypadek i to był strzał w 10!!! Jestem oczarowana wnętrzem, oszołomiona!” (*)

„To chyba najładniejsza kawiarnia w mieście!”
(*)

...a także przemyślaną koncepcję aranżacji, która stała się punktem wyjścia dla pomysłu na nazwę, identyfikację wizualną oraz menu Niebieskich Migdałów:

Przede wszystkim naprawdę ładny i przemyślany wystrój wnętrza, gdzie dominuje mój ulubiony odcień niebieskiego. Gratuluję pomysłu i konsekwentnej kompozycji menu z nazwą lokalu i jego wystrojem, z przyjemnością będę wracać!” (*)

„Konsekwencja to to, co urzeka. Konsekwencja w wystroju wnętrza, doboru menu, a na finał konsekwencja wysublimowanego smaku."
(*)

Nade wszystko architektom udało im się osiągnąć to, co najważniejsze – zbudować niepowtarzalną atmosferę i stworzyć przytulne miejsce, w którym klienci będą mogli spędzić niezapomniane chwile z przyjaciółmi lub odpocząć przy kawie, myśląc o niebieskich migdałach:

Niebiańska kawiarnia :) Lokal super, wnętrze świetne, piękne-wygodne niebieskie kanapy, wszystko z gustem :)” (*)

„Miejsce idealne na poranną kawę z książką na stoliku! Cisza i spokój, świetny wystrój, można oderwać się na chwilę od ciągłego pośpiechu.”
(*)

„Piękny lokal, super klimat. Świetna miejscówka na randkę :)”
(*)

Polecamy projektantów z biura ARTDESIGN, ponieważ mają doskonałe wyczucie stylu i potrafią zaprojektować oryginalne wnętrza z klimatem. Poza tym mają świetny kontakt z klientem i bardzo dobrze odczytują jego potrzeby, a na każdym etapie realizacji służą profesjonalną pomocą.


* opinie klientów wykorzystane w referencjach pochodzą z oficjalnego FB Niebieskich Migdałów.
Joanna Falkowska-Misiak
Właściciel CAFE BISTRO
NIEBIESKIE MIGDAŁY