20-07-2017

READ BETWEEN THE LINES | Wnętrza apartamentu


Zapraszamy do zwiedzenia galerii nietuzinkowych i wysmakowanych wnętrz apartamentu! Oryginalny projekt wnętrz dopracowaliśmy w najmniejszych detalach, dbając o to, aby każdy element był niepowtarzalny i wykonany z doskonałej jakości materiałów.

Zgodnie z oczekiwaniami przyszłych mieszkańców, zaprojektowaliśmy eleganckie, kontrastowe wnętrza z akcentami kolorystycznymi. W strefie dziennej taki efekt tworzy zestawienie bieli, czerni i szarości z dodatkiem eleganckiego granatu i złotych detali. Atutem wnętrza są przede wszystkim oryginalne projekty mebli: tapicerowana ściana główna i dekoracyjny barek w salonie czy bryłowa zabudowa meblowa w kuchni, jak również wykonywane na zamówienie designerskie lampy. Nowoczesny i elegancki efekt wzmacnia dekoracyjny sufit wykonany z ciętego grafitowego lustra.

Tapeta z graficznym motywem miasta ukrywa drzwi, dodaje oryginalności i podkreśla miejski styl aranżacji apartamentu. Z kolei w holu jako przeciwwaga pojawiają się stylowe panele ścienne w kolorze granatowym, z dekoracyjną sztukaterią.


W eleganckiej sypialni grafity i szarości doskonale współgrają z głębokimi odcieniami purpury i wiśni oraz tapetą z motywem kwiatowym. Grafitowe lustro na frontach szafy i złote detale wpisują się w styl glamour wnętrza. Ten sam styl, kolorystyka i materiały utrzymane są w jednej z łazienek – w założeniu damskiej, finezyjnej i nieco romantycznej. Wygodna wanna i biokominek są zapowiedzią długich, relaksujących kąpieli. Druga łazienka – męska – jest bardziej nowoczesna i surowa w wyrazie dzięki wyrazistej, szaro-grafitowej kolorystyce i tapecie imitującej beton.

Aranżacje pokoi dzieci powstały z inspiracji zainteresowaniami najmłodszych członków rodziny. W pokoju dziewczynki tematem przewodnim jest dżungla, a w pokoju chłopca – motywy motoryzacyjne. W obu pokojach zaprojektowaliśmy piętrowe łóżka mające formę niewielkiej antresoli z siatką zabezpieczającą przed upadkiem z wysokości. O takim łóżku marzy większość dzieci, a dodatkowo układ ten pozwala wydzielić wygodną przestrzeń snu, dużo miejsca do zabawy i miejsce do nauki. Radosne, czyste kolory pozytywnie oddziałują na emocje dzieci i stymulują ich rozwój.

Cały projekt wnętrza apartamentu znajdziecie w galeriach na naszej stronie:
www.artdesign.pl/pl/projekt?id=406
www.artdesign.pl/pl/projekt?id=407