30-11-2017

MOVE HEAVEN AND EARTH | Wnętrza domu


Elegancja, umiar i równowaga – to główne cechy projektu wnętrza domu, do którego dziś zapraszamy. Zależało nam na podkreśleniu nowoczesnej architektury budynku, z przestronnymi wnętrzami i dużymi przeszkleniami otwierającymi przestrzeń na ogród. Chcieliśmy stworzyć we wnętrzach atmosferę harmonii i ładu.

Czarno-białe wnętrza są ponadczasowe i szlachetne. W takiej aranżacji wnętrza ważną rolę pełnią materiały najwyższej jakości. Gra dużymi płaszczyznami pozwala wyeksponować piękno materiałów – marmurów i powierzchni w połysku. Eleganckie faktury przyciągają wzrok, a ich działanie jest niezakłócone nadmiarem przedmiotów czy detali.


W tym na pozór prostym i minimalistycznym wnętrzu domu postawiliśmy na rytm form i płaszczyzn. Symetria została przełamana diagonalnymi kompozycjami, które dynamizują wnętrze. W aranżacji salonu można odnaleźć zaskakujące elementy, jak dwie różne sofy. Taki eklektyzm stylów dodaje wnętrzu smaku.

W projektach wnętrz na piętrze domu kontynuujemy ten sam styl i kolorystykę co w strefie dziennej – biel, czerń i szarości. Jasna, lekka i nowoczesna sypialnia to oaza spokoju – miejsce, w którym można odpocząć po całym dniu, poczytać książkę w wygodnym fotelu przy biokominku.

Uwagę przyciągają projekty łazienek – każda z nich ma swój unikalny styl i charakter, zbudowany na nowoczesnej kompozycji efektownych materiałów, pięknych płytek i mozaik.

Całe nowoczesne wnętrze domu obejrzycie tutaj:

Salon, nowoczesna kuchnia z jadalnią, hol z klatką schodową:
www.artdesign.pl/pl/projekt?id=436
www.projekty-wnetrza.com/dom/move-heaven-and-earth-i-architektura-wnetrza-domu

Aranżacja sypialni i garderoby, projekty łazienek:
www.artdesign.pl/pl/projekt?id=435
www.projekty-wnetrza.com/dom/move-heaven-and-earth-ii-nowoczesne-aranzacje-wnetrza-domu