10-12-2017

NOTHING VENTURED, NOTHING GAINED | Wnętrza domu


Nowoczesne aranżacje domów to rodzaj wyzwania, które bardzo lubimy. Na naszej stronie pokazujemy nowy rewelacyjny projekt wnętrz domu. Nieskromnie się chwalimy :) bo jesteśmy niezmiernie zadowoleni z efektów naszej pracy nad koncepcją tej przestrzeni. To kwintesencja elegancji i nowoczesnego stylu w wydaniu ARTDESIGN.

Niemal całe wnętrze domu zbudowane jest na połączeniu bieli, czerni i szarości, które stanowią ponadczasową kanwę dla efektownych form wyposażenia i detali. Materiały wykończeniowe w połysku, grafitowe lustra na ścianie i suficie oraz mieniące się srebrem dodatki odbijają światło, rozjaśniając wnętrze i podkreślając luksusowy charakter aranżacji. Piękne faktury kamienia doskonale harmonizują z elementami z jasnego drewna i meblami tapicerowanymi tkaniną welurową. W klimat nowoczesnego wnętrza idealnie wpisały się wielkoformatowe obrazy autorstwa Jarka Kubickiego. Oświetlenie funkcjonalne i dekoracyjne pozwoli zmieniać natężenie światła i tworzyć odpowiedni nastrój we wnętrzu.

Rozpoczynając pracę nad koncepcją wnętrza, zaproponowaliśmy zmiany w układzie funkcjonalnym domu, aby stworzyć przejrzystą i wygodną dla mieszkańców przestrzeń. Zlokalizowane w salonie schody zaprojektowaliśmy jako efektowną wizualnie formę przestrzenną z podestem i nietypową balustradą. Układ modułowych sof w salonie, siedzisko pod schodami i duży stół w jadalni pozwolą rodzinie i gościom wspólnie spędzać czas i  cieszyć się swoim towarzystwem, podobnie jak otwarta nowoczesna kuchnia z dużą wyspą.

Zapraszamy do obejrzenia całej aranżacji wnętrz domu!
Część I: projekt salonu, jadalni, kuchni i holu na parterze: www.artdesign.pl/pl/projekt?id=431
Część II: aranżacja holu na piętrze (strefa wypoczynku) oraz projekty nowoczesnych łazienek: www.artdesign.pl/pl/projekt?id=432

Jeszcze więcej wizualizacji wnętrz znajdziecie na naszym blogu:
www.projekty-wnetrza.com/dom/nothing-ventured-nothing-gained-i-projektowanie-wnetrza-domu/
www.projekty-wnetrza.com/dom/nothing-ventured-nothing-gained-ii-architektura-wnetrza-domu/