20-12-2017

WISH LIST | Wnętrza domu


Zapraszamy do obejrzenia galerii wyjątkowego projektu wnętrz domu.

Naszym założeniem było stworzenie eleganckich wnętrz w stylu nowoczesnym, ale z elementami dekoracyjnych detali. Kontrastowa czarno-biała kolorystyka pozwala uzyskać taki właśnie efekt i dlatego nigdy nam się nie znudzi. Duże płaszczyzny czerni i bieli wydzielają poszczególne strefy już od wejścia do domu. Wiatrołap jest utrzymany w bieli, a hol – wyraźnie reprezentacyjna przestrzeń – w eleganckiej czerni. Wysublimowany wzór na posadzce i szklanych drzwiach jest zapowiedzią luksusowego charakteru aranżacji wnętrz domu. Dodatki w postaci złotych detali mebli i dekoracyjnego oświetlenia oraz barwne obrazy Olki Osadzińskiej ożywiają wnętrza.

W salonie na szczególną uwagę zasługuje nowoczesna, pionowa bryła kominka, która podkreśla wysokość otwartej przestrzeni domu z antresolą. Podobnie duży obraz, oryginalna balustrada przy schodach oraz grupa wiszących lamp – przemieszanych złotych i srebrnych kul z serii Mirror Ball – akcentują pionową kompozycję wnętrza.

W kuchni połączonej z jadalnią zaprojektowaliśmy oryginalną i wygodną zabudowę meblową. Wprowadziliśmy też więcej ciepła w postaci fornirów na ścianach. Sporym wyzwaniem były projekty łazienek – inwestorom zależało na tym, aby te pomieszczenia w sposób szczególny wyróżniały się oryginalnym designem. Zaproponowaliśmy niecodzienne zestawienia pięknych materiałów oraz duże barwne grafiki. Jasna, nowoczesna sypialnia w odcieniach błękitu, z efektowną kompozycją luster to spokojna, ale zarazem intrygująca przestrzeń.

Zapraszamy do galerii projektu:
www.artdesign.pl/pl/projekt?id=429
www.artdesign.pl/pl/projekt?id=430

Jeszcze więcej wizualizacji wnętrz tego domu pokazujemy na naszym blogu:
www.projekty-wnetrza.com/dom/wish-list-projekt-wnetrza-domu/
www.projekty-wnetrza.com/dom/wish-list-ii-aranzacja-wnetrza-domu/
www.projekty-wnetrza.com/dom/wish-list-iii-wnetrza-domu/

W projekcie zostały wykorzystane obrazy autorstwa Olki Osadzińskiej – polecamy! www.aleosa.com