28-02-2020

SECOND TO NONE | Wnętrza rezydencji


Nasz nowy projekt to nowoczesne i zarazem bardzo ponadczasowe wnętrze dużego domu. Na początek pokazujemy aranżację salonu połączonego z jadalnią, kuchnią i holem. W kolejnych częściach zaglądamy do pokoju syna, sypialni z garderobą oraz luksusowego pokoju kąpielowego.

Zależało nam na stworzeniu efektownego, ale wyważonego i eleganckiego wnętrza, dlatego zaprojektowaliśmy je z dużą konsekwencją w kompozycji i doborze materiałów. Nowoczesne szarości zestawiliśmy z drewnem – fornirem o ciepłej barwie i pięknym usłojeniu. Kontrastowe dodatki czerni i dekoracyjne sufity pokryte lustrami podkreślają rytm kompozycji wnętrza dużego, nowoczesnego domu.

Tak powstało eleganckie i wyraziste wnętrze w miejskim stylu, które jednocześnie zachowuje funkcję domu dla rodziny. Wygodna przestrzeń dzienna jest otwarta, ale wizualnie podzielona na strefy, w których domownicy mogą spędzać czas obok siebie na różnych zajęciach.

projekt salonu nowoczesne wnętrza

projekt salonu z kuchnią i jadalnią

wnętrze domu projekt jadalni

otwarta kuchnia z wyspą


W prywatnej części domu, przeznaczonej dla właścicieli, jest wszystko, czego potrzeba, by zrelaksować się po całym dniu pracy: wygodna sypialnia z ogromnym łóżkiem oraz luksusowy pokój kąpielowy z jacuzzi i sauną. Przylegająca do sypialni garderoba z elegancką i przemyślaną zabudową meblową jest dopełnieniem komfortowego wnętrza. Cała przestrzeń jest efektowna, pełna nowoczesnych form i zaskakujących rozwiązań, ale też nastrojowa i ciepła w odbiorze.

Wnętrze pokoju syna jest efektowne, oryginalne i dynamiczne, ale nie brakuje mu harmonii i nowoczesnej elegancji. Projektując pokoje dla dzieci i nastolatków, staramy się tworzyć wnętrza, które nie znudzą się po krótkim czasie, ale będą dorastać wraz z dziećmi i dopasowywać się do ich aktualnych potrzeb i upodobań.

nowoczesna sypialnia z garderobą

pokój kąpielowy z jacuzzi

nowoczesne wnętrza sypialnia

Zapraszamy do galerii projektu wnętrza domu:
Projekt salonu z jadalnią, kuchnią i holem wejściowym: http://www.artdesign.pl/pl/projekt?id=567
Aranżacja jadalni i kuchni, hol na piętrze: http://www.artdesign.pl/pl/projekt?id=568
Aranżacja pokoju dla chłopca: http://www.artdesign.pl/pl/projekt?id=569
Nowoczesna sypialnia z garderobą oraz pokój kąpielowy: http://www.artdesign.pl/pl/projekt?id=570

W projekcie zostały pokazane obrazy autorstwa Jarka Kubickiego.