16-11-2018

TURN-UP FOR THE BOOKS | Wnętrza domu


Zapraszamy do galerii naszego nowego projektu! W tym stylu wnętrza lubimy projektować: eleganckie, nowoczesne, lekkie wizualnie ale kontrastowe i dopracowane w dekoracyjnych detalach.

Zależało nam na tym, aby aranżacja podkreślała atuty otwartej przestrzeni parteru, wysokość wnętrza i duże wycięcie antresoli. Bryła kominka pnie się w górę, wizualnie łącząc przestrzeń parteru i piętra. Ciekawa kompozycja na kominku, z dynamicznymi podziałami i układem pasów z płytek 3d, nadaje wnętrzu nowoczesny wyraz. Użyte kolory – biel, czerń i złote detale – oraz materiały – płyty z delikatnym wzorem statuario czy forniry – są ponadczasowe i eleganckie. Wnętrza są jasne i pełne światła, ale niepozbawione wyrazistego i zaskakującego charakteru.

W drugiej części projektu pokazujemy sypialnie, łazienki oraz gabinet. Kolorystyką i stylem wnętrza nawiązują do aranżacji strefy dziennej domu, są równie eleganckie, lekkie i nowoczesne. Biel, czerń i złote dodatki nadają wyszukany i ponadczasowy charakter, a miękkie tkaniny, tapicerowania i rozproszone światło tworzą w sypialniach przytulny klimat. W projektach łazienek postawiliśmy na dynamiczne kompozycje, wyraziste materiały i mocne kontrasty, co dało nowoczesny i niecodzienny efekt.

Więcej wizualizacji projektu wnętrz:
www.artdesign.pl/pl/projekt?id=506
www.artdesign.pl/pl/projekt?id=507