08-07-2020

WORK HARD, DREAM BIG | Wnętrza apartamentu


Na naszej stronie pokazujemy nowy projekt – wyraziste, nowoczesne wnętrze z charakterem. To dwupoziomowy apartament zaprojektowany dla młodych, przebojowych mieszkańców. W całej aranżacji przeplatają się dość ciemne kolory i mocne faktury, które w zestawieniu z eleganckimi detalami tworzą spójną i intrygującą całość. Oryginalny efekt podkreślają ciekawe materiały, których nie spotyka się jeszcze często we wnętrzach, takie jak fornir kamienny.

Zaczynamy od salonu z częścią kominkową. Obok znajduje się wyrazista i elegancka kuchnia w nowoczesnym stylu. Taki charakter nadają jej ciemne kolory – od szarości po czerń – w różnych wariantach materiałowych. Mamy tu oryginalny fornir kamienny na ścianie, ciemny fornir dębowy, szkło grafitowe i piękną płytkę na wyspie kuchennej. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom kuchnia może być jeszcze bardziej elegancka, czysta w formie, a przy tym wygodna w użytkowaniu.

Nieszablonowa klatka schodowa prowadzi do dolnej – prywatnej części apartamentu.  Sypialnię z łazienką i garderobą zaprojektowaliśmy jako zaskakujące, odważne wnętrze. Poszczególne strefy, wydzielone tylko rozsuwanymi ściankami z grafitowego szkła, tworzą spójny kompleks. Całość łączy podłoga ułożona w dynamiczny geometryczny wzór. Jasna sypialnia z niesamowitym tapicerowanym zagłówkiem efektownie kontrastuje z ciemniejszą łazienką i garderobą. Tak dużej, luksusowej garderoby pozazdrości niejedna elegancka kobieta! :-)

Wielkim marzeniem właścicielki apartamentu było domowe spa. Pokój kąpielowy to eleganckie i przytulne wnętrze w kontrastowej kolorystyce, z dekoracyjnym oświetleniem i zielenią. Udało nam się stworzyć komfortową przestrzeń relaksu, w której będzie można oderwać się od wielkomiejskiego zgiełku.Autorem grafik wykorzystanych w projekcie (w salonie i na klatce schodowej) jest Criss Bellini.

Zobaczcie wszystkie wnętrza tego wyjątkowego apartamentu:
Nowoczesny salon: www.artdesign.pl/pl/projekt?id=584
Projekt kuchni oraz klatka schodowa: www.artdesign.pl/pl/projekt?id=585
Sypialnia z łazienką i garderobą: www.artdesign.pl/pl/projekt?id=586
Salon kąpielowy oraz sypialnia gościnna: www.artdesign.pl/pl/projekt?id=587