19-08-2020

IN HARMONY WITH NATURE | Wnętrza apartamentu


Ostatnio często słyszymy pytanie, czy ciemne wnętrza są teraz modne. Pokazywaliśmy niedawno kilka aranżacji wnętrz w ciemniejszej kolorystyce (...i wkrótce będzie ich więcej!), ale dziś dla odmiany zapraszamy do bardzo jasnego apartamentu. Jest to projekt w innym stylu niż większość wnętrz ARTDESIGN :)

Inwestorom zależało na ciepłym, przytulnym wnętrzu, które będzie też nowoczesne i eleganckie. W całym apartamencie mamy jasne, naturalne kolory – różne odcienie bieli i beżu, a do tego dużo drewna. To sprawia, że wnętrza są ciepłe w odbiorze, pełne harmonii i świeżości. Naturalne materiały i surową w charakterze białą cegłę łączymy z elementami stylu klasycznego i złotymi detalami, które dodają elegancji.

Ta aranżacja pokazuje, jak można łączyć we wnętrzu elementy różnych stylów, tworząc spójną i harmonijną przestrzeń. Bardzo lubimy w naszej pracy taką różnorodność wyzwań!

Zapraszamy do galerii projektu, w którym pokazujemy wszystkie wnętrza tego przestronnego apartamentu – salon połączony z jadalnią i kuchnią, hol, domowe biuro, sypialnię, dwie łazienki, pokój fitness oraz pokój dziecięcy:
www.artdesign.pl/pl/projekt?id=588
www.artdesign.pl/pl/projekt?id=589
www.artdesign.pl/pl/projekt?id=590