publikacje & referencje

artykuły

Schody we wnętrzu.

Schody są pierwszoplanowym elementem architektury przestrzeni domowej. W ciągu ostatnich lat ponownie nabrały szczególnego wymiaru - pełniąc swą funkcję użytkową stały się jednocześnie elementem kompozycji wnętrza i jego dekoracją.

Architektura wnętrz obiektów handlowych oświetlenie, kolor, proporcje.

Światło i kolor budują atmosferę sklepu, są czynnikami współtworzącymi filozofię marketingową. Spełniają już nie tylko funkcję użytkową, tworząc dobre warunki widzenia.

Architektura wnętrz gabinetów medycznych.

W czasach, kiedy pacjent wybiera lekarza, wizerunek estetyczny gabinetu lekarskiego nabiera szczególnej wagi. Jego wnętrze powinno być zaprojektowane przez doświadczonego projektanta, tak aby spełniało współczesne normy i wymagania.

Małe mieszkanie - Wywiad z Jackiem Niezgodą.

W małych mieszkaniach należy myśleć o maksymalnym wykorzystaniu przestrzeni. Dobrze, aby przestrzeń pozostała czysta bez zbędnych elementów, dlatego dobrze wygospodarować w układzie ścian ukrytą szafę, mini garderobę.

Zalety i przyjemności pracy architekta wnętrz - Wywiad z Jackiem Niezgodą.

Artdesign to biuro zajmujące się projektowaniem architektury wnętrz – oraz szeroko rozumianego designu. W Artdesign wszyscy pracownicy są projektantami wnętrz.

Wnętrze przyjazne akustycznie - Wywiad z Jackiem Niezgodą.

Komfort akustyczny jest parametrem subiektywnym, na jego odczuwanie mają wpływ drgania powierza tworzące wrażenie słuchowe (dźwięk) i odczuwalne drgania, wibracje.